Futbolli reagon ndaj sulmeve në Belgjikë

0
SHPËRNDAJE

Klubet e futbollit dhe lojtarët kanë kushtuar homazhe për të gjithë ata që janë prekur pas sulmeve në Bruksel të martën në mëngjes. Një ndër to është dhe Adnan Januzaj i cili nëpërmjet një postimi në twitter shpreh ngushëllimet për gjendjen e jashtëzakonshme.

Kjo fatkeqësi solli viktima të shumta siç edhe janë raportuar në Belgjikë pas shpërthimeve në aeroportin Zaventem dhe stacionin e metrosë Maelbeek.

belgjike

belgjike 1

belgjike2

belgjike3

belgjike4

belgjike5

S'KA KOMENTE

Comments are closed.