Futbollistët e Kategorisë së parë përfundojnë në pranga

0
SHPËRNDAJE

turbinaFutbollistëve Alfred Allamani dhe Aldo Bello nuk u ka mjaftuar fusha e blertë por kanë vazhduar përplasjen me njëri tjetrin edhe jashtë stadiumit “Nexhip Trungu” të Cërrikut pas ndeshjes Turbina-Elbasani. Megjithatë Sport Ekspres bën të ditur se pasi janë shoqëruar fillimisht në komisariat, të dy lojtarët janë lënë më pas të lirë.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.