Futbollisti i Milanit kërkon largimin

0
SHPËRNDAJE

cerci2
Alessio Cerci

I ka ardhur në majë të hundës te Milani sulmuesit Alessio Cerci pasi po e ndjen veten të tepërt ngaqë trajneri i ri Sinisa Mihajlovic po preferon të përdorë blerjet e reja Carlos Bacca dhe Adriano, e deri te edhe Balotelli. Për momentin Cerci është zgjedhja e fundit në repartin e sulmit dhe pakënaqësinë për këtë nuk e fsheh më ish lojtari i Torinos, që nën zë ka pohuar se po kontakton me “granatat” për një rikthim të shpejtë që në muajin janar.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.