Futbollisti i Renovës firmos në Moldavi

0
SHPËRNDAJE

11053182_975826569105121_545867314380483539_n
Mexhit Neziri – Renova

Tashmë është zyrtare. Klubi Renova nga Xhepçishti lajmëron se futbollisti 24-vjeçar Mexhit Neziri është transferuar tek Dacia Chisinau e Moldavisë. Ai ka nënshkruar një kontratë dy vjeçare me moldavët. Neziri ka lindur në Tetovë dhe para Renovës ka luajtur me Shkëndijën e vendlindjes së tij.

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.