Futbollisti kroat dëmtohet duke “luajtur” në disko

0
SHPËRNDAJE

greuther-furth-zlatko-tripic_quhxcd5ai6y71pg1953lh9ayfE pabesueshme cfarë i ka ndodhur Zlatko Tripic, sulmuesi i Greuther Furth në Bundelingës 2 në Gjermani. Ai shkoi të vallëzonte në Diskotekë dhe përfundoi në Spital. Kroati i lindur më 1992, sipas sajtit zyrtar të klubit, është dëmtuar pasi është rrëzuar në në lokal nate. Lojtari ka dëmtime në kokë dhe në shtyllën kurrizore. Koha e mungesës së tij në ekip është e paqartë, ndërkohë që policia ka hapur një cështje për të sqaruar situatën.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.