Futbollisti shqiptar lojtari i javës në Kroaci

0
SHPËRNDAJE

10348764_1678322775756072_5302069319015810666_oMe një gol dhe një asist të shoqëruar me një paraqitje të shkëlqyer gjatë gjithë ndeshjes, lojtari i javës në kampionatin kroat është shpallur Endri Çekiçi i Lokomotiva Zagreb, edhe pse kjo e fundit humbi 3-2 ndaj Dinamos së të njëjtit qytet. Çekiçi e fitoi anketën me një diferencë shumë të madhe votash nga Pjaca i Dinamos dhe Tomasov i Rijekës.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.