Galliani-Ferrero, “ngecin” negociatat për Sorianon

0
SHPËRNDAJE

imageSerie A/ Lajme të këqija për Milanin dhe tifozët e saj mbërrijnë nga Fote dei Marmi, ku po zhvillohej takimi midis Adriano Gallianit dhe presidentit të Sampdorias Massimo Ferrero sëbashku me drejtorin Osti për çështjen e mesfushorit Soriano. Duket se palët nuk kanë arritur asnjë akord, dhe ka qënë shifra prej 2 mln eurosh ajo që është bërë pengesë. Para pak minutash Ferrero dhe Osti kanë lënë hotelin ku u zhvillua takimi, teksa Galliani ndodhet ende brënda në hotel. Parashikohen negociata të reja ditët në vijim, por për momentin akordi për Sorianon nuk u arrit.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.