Gashi e V.Rama, rivalët miq

0
SHPËRNDAJE

graKanë luajtur si rrallë herë përballë njëri-tjetrit si kundërshtar, por si përfundim janë ndarë si miq të mirë. Shkëlzen Gashi e Valdet Rama i kanë qenë protagonistë të një miqësorje mes Bazelit dhe Mynih 1860, e fituar 2-1 nga gjermanët. Nuk pati ndonjë gol prej dy shqiptarëve, megjithatë si përfundim nuk ka munguar shkëmbimi i fanellave midis tyre, gjë të cilën kanë dashur ta bëjnë edhe përpara apartit fotografik. Si për të treguar se mbi të gjitha, ata mbeten…kuqezi!

S'KA KOMENTE

Comments are closed.