Gashi është “i tërbuar”!

0
SHPËRNDAJE

Gashi3-653x420-1Shkëlzen Gashi shënon një tjetër super-gol. Ndaj LA Galaksi skuadra e tij Kolorado kalon në avantazh në të 36 me një perlë të Gashit nga distanca, topi prek shtyllën e djathtë pingule dhe përfundon në rrjetë.

Në pjesën e dytë, sapo loja nisi Gashi u dëmtuar dhe u larguar me paterica nga fusha. Shpresojmë mos jetë një dëmtim serioz për lojtarin tonë.

Goli i Gashit mbeti në fuqi deri në minutat shtesë (120) dhe pas penalltive të gjuajtur në fund të lojës fati i buzëqeshi Kolorados që kaloj në gjysmëfinale të kupës.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.