Gashi gol në humbje (video)

0
SHPËRNDAJE

Për asgjë nuk ka vlejtur goli i Shkëlzen Gashit teksa Rapids ka humbur 2-1 ndaj Real Salt Lake në një ndeshje të dobët ku as lojtari shqiptar nuk i ka shpëtuar kritikave për një paraqitje nën nivelin e kërkuar.

Me një fitore Rapids merrte vendin e parë por pas një nisje të mirë me golin e Gashit, loja e Colorado Rapids ra dhe përfituan vendasit që përmbysën por mund të fitonin edhe më thellë me më tepër kujdes.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.