Gashi shënon dhe sfidon Drogba!

0
SHPËRNDAJE

Montreal Impact dhe Colorado Rapids kanë barazuar 2-2. Drogba dhe Gashi ka qenë dueli në fillimin e lojës. Në fillim ka shënuar ylli nga Bregu i Fildisht duke kaluar në avantazh vendësit. Ndërkohë që në fillimin e pjesës së dytë ka shënuar Gashi duke barazuar shifrat 1-1. Montreal Impact forward Didier Drogba charges for the ball ahead of Colorado Rapids midfielder Jermaine Jones, left, and midfielder Sam Cronin during first half MLS action Saturday, April 30, 2016 in Montreal.Në vazhdim ndeshja ka përfunduar 2-2. Gashi vazhdon të gjejë rrugën e rrjetës në MLS me Colorado Rapids dhe ky është një lajm i mirë edhe për kombëtaren tonë përpara Euro 2016.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.