Gati njëri Bruno, priten të tjerët

0
SHPËRNDAJE

14681947_1229247833817403_4833482453039994199_o

Laçi nuk kishte ndaj Korabit shërbimet e mbrojtësit Bruno Lulaj që mungoi për shkak se kishte plotësuar numrin e kartonëve të verdhë.

Ndaj Tiranës mbrojtësi i huazuar nga Skënderbeu do të jetë gati, ndërkohë që trajneri Ndreu pret të ketë edhe dy brazilanët, Bruno Aquino dhe Bruno Angello.

Ky i fundit mungon që prej ndeshjes me Partizanin pasi është i dëmtuar ndërsa Aquino ka pasur një problem muskulor para ndeshjes me Korabin. /minuta90.com/

S'KA KOMENTE

Comments are closed.