Gazetarja seksi e “Sky Sport” çmend Instagramin

0
SHPËRNDAJE

Gazetarja e njohur e “Sky Sport”, Diletta Leotta konsiderohet si ‘mbretëresha’ e Instagramit në Itali duke marrë mijëra ‘përlqime’.

E veshur në mënyrë seksuale me një fustan të zi dhe me taka të larta, Diletta Leotta ka çmendur fansat e saj.

Diletta Leotta fillimisht ka nisur si prezantuese e motit në Sky Tg24 dhe më pas në kanalet e sportit ku u specializua te Serie B.

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.