Gentian Muça zgjedh Kukësin

0
SHPËRNDAJE

imageSuperiorja/ Është tema e momentit në kampin bardheblu. Ai njihet si një nga benjaminët e tifozëve bardheblu, njihet si një Fanatic i vërtetë, por me sa duket profesionalizmi s’ka të bëjë shumë me çështje zemre. Bëhet fjal për futbollistin Gentian Muça, i cili u aktivizua në Europa League me skuadrën e Kukësit. Tashmë të gjithë po aludojnë pë të ardhmen e lojtarit, i cili e ka shprehur haptazi se kërkon të qendrojë tek Kukësi dhe kur presidenti Safet Gjici, po mbetet në krye të kësaj skuadre, duket se edhe Muça nuk do të largohet. Vetë lojtari në ambjente konfidenciale e ka bërë të ditut se me Gjicin në krye ai do të qendrojë pjesë e verilindorëve.
image

S'KA KOMENTE

Comments are closed.