Gilman Lika 100% bardheblu

0
SHPËRNDAJE

Mesfushori Gilman Lika, ka firmosur për skuadrën e Tiranës. Telenovela ka marrë fund dhe tashmë ai ka arritur akordin me 24 herë kampionët e Shqipërisë. Prezantimi i futbollistit do të zhvillohet pasdite në ambjentet e klubit bardheblu. Tirana s’ndalet në merkaton e saj. Pak orë më parë është zyrtarizuar edhe Erion Dushku. Emrat e afruar deri tani garantojnë për një skuadër konkurruese, por mos harrojmë se e njejta gjë ndodhi edhe 1 vit më parë.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.