Giovinco i pandalshëm, dygolësh dhe asist (video)

0
SHPËRNDAJE

Pritej që Sebastian Giovinco të paraqitej mirë ne MLS (Liga e Shteteve të Bashkuara por me pjesëmarrje edhe të klubeve kanadeze), por nuk pritej që “atomiku” i vogël të kishte një shpërthim kaq të madh. Dy gola ka shënuar italiani dje si dhe ka krosuar për golin e tretë në fitoren 3-1 të Torontos ndaj Colorados. Giovinco ka arritur në kuotën e 19 golave në kampionat, dy më pak se Kamara i vendit të parë.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.