Gjasula protagonist në Gjermani (video)

0
SHPËRNDAJE

Shkëlqen Jurgen Gjasula me dy asistime të kthyer në gola duke vulosur një 3-0 shumë me rëndësi për Greuther Furth ndaj Braunschweig. Të dy pasimet erdhën nga goditje të lira me mesfushorin që vazhdon të shfaqë një formë shumë të mirë dhe aftësi krijuese si rrallëkush nga legjionarët tanë. Me këtë fitore Greuther Furth ngjitet në vendin e gjashtë por mbetet shumë larg zonës së pretendimeve për ngjitjen në Bundesliga 1.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.