Gjendet i vdekur ish-notari i Lokomotivës së Durrësit

0
SHPËRNDAJE

17380861560_79d683a252_b
Ekipi i notit Lokomotiva Durrës në vitin 1963

Një lajm tronditës vjen orëve të vona nga Durrësi. Ish-notari i Lokomotivës së viteve ‘60-‘70, Skënder Baroti, është gjetur i djegur në banesën e tij në lagjen 10 në Durrës. Rrethanat e ngjarjes janë ende të paqarta ndërsa bëhet e ditur se 78 vjeçari jetonte i vetëm. Policia ka gjetur në vendgjarje një bombol gazi, një tel si dhe një grumbull drush pranë të cilave është gjendur i djegur ish-sportisti durrsak.

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.