Gjendja e Ekuban. Prononcohet mjeku Gjini

0
SHPËRNDAJE


Superiorja / Kaleb Ekuban ka pasur një problem shëndetësor sot, por gjendja e tij është përmirësuar, gjë që garantohet nga mjeku i ekipit, Dhimosten Gjini.

“Në radhë të parë dua të sqaroj diçka. Se ku do të jetë Kaleb Ekuban do ta tregojë ora 19:00. Ai vërtetë pati disa probleme shëndetësore, por tashmë gjendja e tij është stabilizuar dhe është në 100 % e tij për të luajtur. Nëse bën serum ose përdoret ndonjë metodë tjetër, është punë e stafit mjekësor. E sigurt është që gjendja e Ekubanit është stabilizuar dhe në orën 19:00 ai do të jetë në fushë”, është shprehur mjeku Gjini në Supersport.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.