Gjergji Muzaka rikthehet me grupin

0
SHPËRNDAJE

 

Zyra për shtyp e Tiranës me anë të sajtit zyrtar të saj bënë të ditur se futbollisti Gjergji Muzaka, ka nisur stërvitjen sot për herë të parë me grupin. Kujtojmë që sezonin e kaluar gjatë një dueli me lojtarin Olsi Teqja, i cili aktualisht është pjesë e Tiranës, por asokohe pjesë e Lacit,  Muzaka ka pësuar një dëmtim të rënd në gju. Më pas ai është operuar në Itali, tek doktorët e Lazio dhe tashmë duhet se është shumë pran rikthimit në fushën e blertë.

wpid-20150925_171024

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.