Gjergji: Vllaznia duhet të marrë pikë edhe në Kukës

0
SHPËRNDAJE

Vllaznia përderisa i mori pikë Tiranës javën që shkoi, pse të mos kërkojë të bëjë të njëjtën gjë edhe në ndeshjen e rradhës, atë që do të luajë të dielën në Kukës ndaj skuadrës vendase.

Një deklaratë të tillë e ka bërë ish-futbollisti i kësaj skuadre dhe specialisti i futbollit Nikoll Gjergji. /minuta90.com/

S'KA KOMENTE

Comments are closed.