Gjermania dhe Anglia humbasin 2 lojtarë për “France 2016”

0
SHPËRNDAJE

gjermania-kampione-e1462552296435

Pas Italisë, edhe Gjermania ka marrë një lajm të keq në prag të Evropianit “France 2016”. Futbollisti Gundogan ka pësuar një lëndim në stërvitje, çka do ta mbajë larg fushës së lojës për një kohë të gjatë duke humbur kompeticionin prestigjioz “Euro 2016”.
Mesfushori është një element i rëndësishëm në mesfushën e Gjermanisë.

Përvec Gjermanisë edhe Anglia ka marrë një lajm të hidhur, ku bëri me dije se ka humbur shërbimet e Alex Oxlade-Chamberlain.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.