Gjermania i tregon diferencat Italisë në miqësore

0
SHPËRNDAJE

gjermaniSkuadra e Gjermanisë edhe pse ka statistika të këqija në përballje direkte me Italinë, në mbrëmje arriti një fitore të pastër ndaj ekipit të Antonio Conte. Në fakt në fushë diferencat ishin të mëdha në lojë. Kampionët e Botës treguar supermacinë duke shënuar në fillim me Toni Kroos dhe më pas me Mario Goetze.

Në pjesën e dytë vëjnë dhe dy gola të tjerë me Hector dhe Ozil nga pikat e bardhë e penalltisë. I kot goli i El Shaaraëy që vetëm ngushtoj diferencat në një ndeshje të mbyllur në shifrat 4-1.


Rezultatet e tjera të mbrëmbjes ishin këto

rezultatet (2)

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.