Gjest prekës në ndeshjen Middlesbrough-Hull në kujtim të Chapecoense

0
SHPËRNDAJE

boro-hullMiddlesbrough mundi Hull City 1-0 me anë të golit të shënuar nga Ramirez por ajo që do të mbetet më gjatë në mendje sesa rezultati, mbetet gjesti i bukur dhe kuptimplotë i minutës ’71 kur të gjithë tifozët në stadium ndezën atmosferën me dritat e telefonave të tyre për të kujtuar 71 viktimat e aksidentit ajror që shuajti thuajse të gjithë skuadrën braziliane të Chapecoense.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.