Gjici, edhe më larg Kukësit: Dal kampion me Vllazninë (Video)

0
SHPËRNDAJE

Safet Gjici duket më larg Kukësit dhe më afër Vllaznisë. Këtë përshtypje jep ai, në një intervistë telefonike për “Antena Nord” në Shkodër.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.