Gjici: Fitoni 4 ndeshje të merrni premio

0
SHPËRNDAJE

“Fitoni katër ndeshje dhe keni premio”, u ka thënë ndër të tjera lojtarëve, që tanimë kanë një motivim shtesë për të vijuar me rezultatet pozitive.

Presidenti Gjici do vetëm fitore, e këtë kërkesë ua ka bërë të qartë edhe lojtarëve para ndeshjes me Teutën.

Sipas asaj që shkruan “Panorama Sport”, numri një i klubit ka takuar lojtarët në dhomat e zhveshjes dhe veç faktit që ka motivuar ekipin për fitoren ndaj durrsakëve, ka dhënë edhe një lajm tjetër.

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.