Gjici i “jep zemër” skuadrës

0
SHPËRNDAJE

gjici me ekipinPresidenti i F.K. Kukësit, Safet Gjici, ka vizituar ekipin në hotelin ku qendron i grumbulluar para sfidës me Skënderbeun. Numri një i klubit ka folur me lojtarët dhe i ka dhënë atyre zemër për ndeshjen e nesërme në orën 20:00, në stadiumin “Selman Stërmasi”.

Gjici ka ulur tensionin e skuadrës dhe i ka dhënë moral atyre. Presidenti i ka komunikuar besimin aboslut që ka te lojtarët.

Futbollistët kanë shprehur falenderimet e tyre për presidentin dhe faktin që i ka qendruar afër.

/facebook.com/fk.kukesi.al

S'KA KOMENTE

Comments are closed.