Gjici i zhgënjyer, pritet “stuhi”

0
SHPËRNDAJE

gjiciPas eliminimit me Austrinë e Vjenës, presidenti i Kukësit Safet Gjici është shafqur shumë i zhgënjyer, dhe për Panorama Sport ka deklaruar:

“Nuk do të marr më kurrë lojtarë në huazim te Kukësi. Të tre lojtarët që kemi huazuar ishin shumë dobët. Goli i parë i Austrisë së Vjenës ishte pozicion jashtë loje. Ndërkohë e gjithë skuadra nuk bëri lojë si ekip, si në ndeshjen e parë në Vjenë. Jam shumë i zhgënjyer dhe në ditët në vijim do e merrni vesh. Te Kukësi do qëndrojë vetëm ai lojtar që e meriton”.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.