Gjici mbetet në Kukës, kërkohen trajner e lojtarë

0
SHPËRNDAJE

imageSuperiorja/ Pavarësisht zërave për një largim të mundshëm nga skuadra e Kukësit, duket se presidenti Safet Gjici, do të vazhdoj të investojë te ekipi i tij. Buxheti i kërkuar prej 500 mijë eurove, vendosur si kusht nga Gjici Bashkisë së Shkodrës, është pothuajse i paarritshëm.

Stafi kuksian menjëherë ka “përveshur mëngët” dhe është punuar jo vetëm me afrimin e lojtarëve të rinj, por edhe me rinovime. Gjithashtu janë kontaktuar edhe trajnerë shqiptarë për të marrë stolin e Kukësit.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.