Gjici mbledhje urgjente, furtunë tek Kukësi!

0
SHPËRNDAJE

Skuadra e Kukësit pas barazimit të sotëm ndaj Korabit, po kalon një moment nervozisëm. Presidenti Safet Gjici, njihet për karkaterin e tij kërkues dhe duket se nuk e ka përtypur mirë barazimin në “shtëpi” ndaj Korabit, edhe pse sipas kalendarit udhëtues ishte Kukësi në stadiumin e tij. Ditën e nesërme në orën 10:00, e gjithë skuadra është lajmëruar për mbledhje me presidentin, në të cilën mund të ketë edhe masa ndaj skuadrës, stafit apo lojtarëve.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.