Gjici “mpreh shpatën”

0
SHPËRNDAJE

kukesi analizePresidenti i Kukësit Safet Gjici është shfaqur mjaft i zhgënjyer me ekipine  tij pas barazimit me Rudarin, teksa ka deklaruar për “Panorama Sport” se do të ketë penalitete e largime nëse nuk kalohet turi i parë.

Ai ka shprehur pakënaqësinë e tij për paraqitjen e Dvornekoviç dhe Eminit, si dhë të gjithë ekipit në pjesën e dytë të lojës.

Rezerva gjithashtu Gjici ka shprehur edhe për Micin, prej penalltisë së shkaktuar, që për të është e paimagjinueshme.

Ndërkohë ditën e sotme ai ka zhvilluar edhe një analizë me stafin, ku janë vënë në dukje gabimet e bëra, dhe është kërkuar që medoemos të kalohet turi i parë i Ligës së Europës.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.