Gjici sqaron çështjen Mici

0
SHPËRNDAJE

gjiciSafet Gjici ka folur më në fund për çështjen Mici, duke sqaruar gjithçka në Panorama Sport: “Mici është nën kontratë me klubin e Kukësit. Të ardhmen e tij e ka në dorë vetëm klubi ynë, gjithnjë sa i takon kartonit që zotërojmë. Ai është një futbollist që nuk ia vlen ta mbajmë më në skuadër. Në këto kushte kemi vendosur ta shesim. Kush të jetë i interesuar për të, do të negociojmë. Këtë çështje ia kam deleguar drejtorit Dervishi dhe ai po merret me të”.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.