Gjigandët bavarezë 100 milionë euro për sulmuesin e Atletikos

0
SHPËRNDAJE


Skuadra e Bajernit të Mynihut po mendon për merkaton e verës ku trajneri italian Carlo Ancelotti ka filluar të kërkojë për një sulmues të klasit botëror.

Janë mediat spanjolle ato të cilat kanë zbuluar se gjermanët kohët e fundit kanë rritur interesimin për anësorin e Atletico Madrid, Yannick Ferreira Carrasco, transmeton minuta90.com.

Belgu është duke kaluar një formë të jashtëzakonshme dhe së fundmi po pëlqehet shumë nga Ancelotti i cili është gati të ofrojë plot 100 milionë euro për të plotësuar klauzolën e largimit të 23-vjeçarit.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.