Gjika merr përsipër borxhin e Gjokës

0
SHPËRNDAJE

850x636_gjika-658x3701478385335-696x398

Shpëtim Gjika ka dalë sërish në skenë dhe ka postuar në faqen e vet në Facebook një dokument ku vërteton se kalimi i klubit në administrimin turk ka ndodhur në korrik 2014, ndërsa kontratat me futbollistët që kanë paditur klubin janë firmosur në gusht.

Për këtë arsye, Gjika akuzon ashpër Sinan Idrizin, duke e quajtur mashtrues.

Ndërkaq, vetë Gjika ka pohuar për SuperSport se borxhin ndaj trajnerit Ernest Gjoka e merr ai përsipër dhe do të mundohet ta zgjidhë në mënyrë private me Gjokën, duke përjashtuar klubin Flamurtari nga kjo histori. /minuta90.com/

shpetim-gjika15079027_10211080757400768_8247423967007870505_n15036725_10211080757480770_7631502825137510097_n

S'KA KOMENTE

Comments are closed.