Gjika: Pse s’ja le Safetit ta gjuante penalltinë….

0
SHPËRNDAJE

Presidenti i Kukësit, Safet Gjici deklaroi në një intervistë të dhënë për “Top Channel”, se nëse do kishte qenë ai trajneri i ekipit, nuk do ia linte penalltinë Pero Pejiçit. Madje, ka deklaruar se mungesa e përvojës që kishte Gjoka, ndikoi në eliminimin e kampionëve të Shqipërisë. Ish-kreu i Bashkisë së Vlorës dhe njëkohësisht ish-president i klubit Flamurtari, Shpëtim Gjika, ka komentuar në një foto të trajnerit, duke i thënë:

“Vetem nje gje bere gabim ne ndeshjen e fundit o Nesti.

Te thash po nuk me degjove!

T’ja kishe lene Safetit ta gjuante ate dreq penalltie!

Suksese ne sfiden e radhes professor”

S'KA KOMENTE

Comments are closed.