Gjirokastritët janë të sigurtë: Milinkoviç është nën kontratë

0
SHPËRNDAJE


Superiorja / “Kontrata më përfundon më 30 qershor”, kjo është ajo çka ka thënë Mlladen Milinkoviç më parë, çka do të thotë se momentalisht ai është i lirë.

Por, në Gjirokastër flitet ndryshe, pasi zëvendës presidenti Artur Dadaj ka thënë në “Supersport” se tekniku serb është nën kontratë.

“Trajneri është nën kontratë dhe besojmë se do të vazhdojë me ne edhe sezonin e ardhshëm. Javën e ardhshme do të merret vendimi si do të vazhdojmë”, u shpreh Dadaj pas mbledhjes së bërë në FSHF për Ligën profesioniste.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.