Gjoba te Partizani

0
SHPËRNDAJE

tafKalarRenaldo Kalari dhe Jurgen Bardhi janë gjobitur nga ana e Partizanit shkruan sot Sport Ekspres.

Për mbrojtësin arsyeja është kartoni i kuq i marrë ndaj Salsburg, ndërsa për Bardhin thuhes së është gjobitur për arsye disiplinore, më saktësisht për faktin që nuk i ka shtrënguar dorën trajnerit Sormani.

Në lidhje më këto gjoba ka reaguar kapiteni Hoxha, që para skuadrës ka thënë: “Nuk është e drejtë kjo gjobë për Kalarin.Po flas si kapiten, por edhe në emër të çunave. Si i bie, që nuk mund të ndërhyjmë nga frika e gjobave?”

S'KA KOMENTE

Comments are closed.