Gjoka ka respekt për Vlorën, por paratë nuk i fal

0
SHPËRNDAJE

Trajneri Ernest Gjoka në këtë ditë më shumë e ka parë veten të lakuar në ambjetin vlonjat apo kur flitet pëër Flamurtarin, se sa tek skuadra e tij aktuale Kukësi. Borxhi prej 45 mijë eurosh po negociohet dhe në një moment u mor përsipër edhe nga ish-presidenti Gjika. Por duket se trajneri tiranas s’ka ndërmend të hap rrugë:gjoka

“Nuk kam asnjë interes të dëmtoj Flamurtarin dhe nuk dua të sjell probleme për atë ekip për asnjë arsye. E respektoj maksimalisht atë fanellë dhe qytetin e Vlorës, por të gjithë duhet ta dinë se e keqja nuk ka për ti ardhur nga unë. Por unë nuk dua të dëmtoj familjen time dhe kërkoj zgjidhje. Se cila do të jetë zgjidhja, kjo nuk më përket mua. Unë dua vetëm atë që më takon.”

S'KA KOMENTE

Comments are closed.