Gjokë Noka premio të “majme” për kokën e Tiranës

0
SHPËRNDAJE


Kupa e Shqipërisë / Besëlidhja kërkon historinë dhe sot do të përballet me Tiranën në “Selman Stërmasi” për të diskutuar njërën skuadër finaliste të Kupës së Shqipërisë.

Ndeshja e parë në “Zeqir Ymeri” është mbyllur në barazim 1-1, me gola të Sise për bardheblutë dhe Marashit për lezhjanët, çka bën skuadra e Alban Brukës duhet të shënojë medoemos gol për të shpresuar kualifikimin në finale.

Për këtë presidenti Gjokë Noka u ka premtuar edhe një premio të “majme” lojtarëve të tij shkruan “Panorama Sport”, ndërkohë që shifra nuk bëhet me dije.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.