Gjoni: “Aktivizuam lojtarët e rinj”

0
SHPËRNDAJE

Viktor Gjoni
Viktor Gjoni

Viktor Gjoni/ Menduan të aktivizonim lojtarët e rinj në këtë ndeshje. Rezultati ishte i dobët, por edhe loja ishte nuk ishte në nivelet e duhura. Marr shkas nga ndeshja e Korcës për të thënë se në një fushë të mirë kemi avantazh në qarkullimin e topit, por sot nuk ndodhi kështu. Nuk mund ta them që ishte nënvlerësimim, por lojtarët në përgjithësi ishin dobët. Duhet ta analizojmë ndeshjen. Ua kam bërë të qartë cunave që për ne është e rëndësishme të bëjmë lojëra të bukura. Nuk jam aspak i kënaqur për lojën dhe golat e pësuar, janë gabime foshnjërake.”, ishin fjalët e trajnerit pukjan për SuperSport.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.