Gjyqtarët shqiptarë në Europa Ligë

0
SHPËRNDAJE

Arbitri Enea Jorgji gjatë një ndeshje në Europa League
Arbitri Enea Jorgji gjatë një ndeshje në Europa League

Videoton – FC Zara Balti do të gjykohet nga një katërshe shqiptare gjyqtarësh, e cila do të kryesohet nga ndërkombëtari Enea Jorgji.

Asistentë të tij do të jenë Ermal Barushi dhe Rejdi Avdo, ndërsa gjyqtar i katërt do të jetë Klajdi Kola.

Ndeshja do të luhet më 30 qershor në Hungari duke nisur prej orës 18:00.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.