Gjyqtari i merr celularin trajnerit të Turqisë pas golit të Kane (video)

0
SHPËRNDAJE

Ndeshja miqësore mes Turqisë dhe Anglisë e cila përfundoi në barazim 1-1, dhuroi edhe një ngjarje të rrallë që duhet të jetë herë e parë. Kështu, menjëherë pasi Anglia shënoi një gol me anë të Harry Kane që ishte dukshëm në pozicion jashtë loje, trajneri i njohur turk Fatih Terim protestoi duke treguar përsëritjen e golit me anë të celularit të tij.

Por nuk e ka carë kokën shumë gjyqtari i katërt që ja mori telefonin për momentin duke mos ja kthyer trajnerit të Turqisë ndërsa më vonë ja dorëzon një tjetër pjesëtari të stafit turk që ishte në pankinë.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.