Godet Erzeni

0
SHPËRNDAJE

sefgjiniErzeni është i vendosur për objektivin e saj dhe për këtë po realizon blerja të goditura.

Blerja më e re e shijakasve është Taulant Sefgjini. Mbrojtësi, i cili sezonin e fundit ishte pjesë e Laçit, kishte kontakte edhe me Kamzën, por në fund vendosi të firmosë për ekipin e trajnerit Dorian Bubeqi.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.