Godet Kamza, blindon krahët e mbrojtjes

0
SHPËRNDAJE

boci fraheriKamza ka firmosur sot me mbrojtësit e krahut Erlis Frashëri dhe Alis Boçi.

Frashëri sezonin e shkuar ishte pjesë e Korabit që u ngjit në Superiore, ndërsa Boçi pjesë e Besëlidhjes që luftoi deri në fund për t’u ngjitur në elitë.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.