Godet Partizani, i “rrëmben” mbrojtësin Vllaznisë

0
SHPËRNDAJE

Superiorja/ Puna për ndërtimin e skuadrës në sezonin e ri duket se ka filluar me intensitet tek Partizanit. Të kuqtë tashmë kanë kryer edhe goditjen e dytë në merkato teksa lojtari i afruar është Esin Hakaj.

Esin Hakaj në një duel me Emiljano Vilën
Esin Hakaj në një duel me Emiljano Vilën

Mbrojtësi shkodran ishte pjesë e Vllaznisë në sezonin e kaluar teksa dhuroi disa paraqitje tepër të mira, duke parë edhe moshën e tij mjaft të re. Këtë lajm e ka drejtori Genci Tomori për gazetën Sport Ekspres, teksa me këtë lëvizje tashmë Partzani ka bërë një investim të mirë, pasi Hakaj është pjesë edhe e Kombëtares U21 të Shqiperisë dhe cilësohet si një nga lojtarëtt më të talentuar në vendin tonë.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.