Godet sërish Korabi

0
SHPËRNDAJE

 

Ditë zyrtarizimesh sot te Korabi, teksa pasi kanë rinovuar katër prej ish-lojtarëve të sezonit të shkuar dhe firmosur 5 lojtarë të tjerë, si Kaja, Nako, Mihani, Prençi dhe Zuro, ka qenë radha për të firmosur edhe një tjetër futbollist.

Bëhet fjalë për Dushko Dukiç, mbrojtësin e djathtë serb, që pasi luajtu 6 muaj te Bylisi vjet, mbetet në Superiore pasi do të luajë sezonin e ardhshëm me Korabin.

Gjithçka është zyrtare, pasi siç shihet edhe në foton që po publikojmë, Dukiç ka firmosur tashmë. /minuta90.com

S'KA KOMENTE

Comments are closed.