Goditje e dyfishtë e Flamurtarit në merkato

0
SHPËRNDAJE

images

Skuadra e Flamurtarit ka mbyllur pothuajse të gjitha lëvizjet për të firmosur me dy ish-lojtarët e Kukësit, Ylli Hoxha dhe Argent Halilaj, Dy futbollistët në fjalë pas një aktivizimi të gjatë në rradhët e Kukësit, tashmë janë pjesë e skuadrës së Flamurtarit dhe pritet që së shpejti të vihen në urdhërat e trajnerit Stanislav Levi. Në ditët në vazhdim do të ketë edhe zyrtarizime të tjera në radhët e kuqezinjëve, pasi kjo javë pritet të jetë deçizive për formatimin e skuadrës. Flamurtari duket se po punon seriozisht gjatë ditëve në vazhdim.

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.