Goditje suprizë e Kaljarit

0
SHPËRNDAJE

13321796_1174119059327424_8499261397239742144_nEkipi italian Kaljari (Cagliari) ka zyrtarizuar një blerje sa interesante, aq edhe të papritur teksa ka firmosur për të lojtari i kombëtares portugeze, Bruno Alves. Alves ka luajtur për tre sezonet e fundit në Turqi te Fenerbahce ndërsa është grumbulluar rregullisht në kom-bëtaren e tij. Ai njihet gjithashtu si një mbrojtës i fuqishem dhe agresiv, veti të cmuara këto në futbollin italian.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.