Gol me dorë, Samuel Eto’o kopjon Maradonën (Video)

0
SHPËRNDAJE

imageNë ndeshjen mes Antalyaspor dhe Galatasaray e cila përfundoi me rezultatin 4-2, ka ndodhur një rasti i jashtëzakonshëm. Samuel Eto’o, sulmuesi i Antalyaspor, ka shënuar gol me dorë, duke imituar të famshmin Diego Maradona në Botërorin ku shënoi një gol të tillë përballë Anglisë, por gjyqtari nuk e ka vënë re duke e cilësuar një gol të rregullt. Lojtarët e Gallatasarajit kanë protestuar, por për gjyqtarin gjithçka ka vijuar normalisht, duke mos marrë parasysh asnjë fakt.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.