Gola dhe spektakël, Milan mund Bayern

0
SHPËRNDAJE

Një ndeshje e mirë nga të dyja ekipet u zhvillua në “Soldier Field” të Cikagos, mes Milan dhe Bayern Munchen. Një ndeshje që prodhoi shumë gola, nga tre për secilën skuadër duke kënaqur të pranishmit e shumtë. U dalluan për Milanin sulmuesi Niang por edhe Bertolacci e Montollivo ndërsa ranë në sy te skuadra e trajnerit italian Ancelotti, Alaba dhe Ribery. Me penallti fitoi Milan me rezultat 5-3.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.